הדברה עכבישים
הדברה נגד עכבישים

אנשים רבים נוטים להילחץ כאשר כל מיני אורחים פחות רצויים באים לבקר. אז קודם כל כדאי לכם לקחת אוויר, לנשום עמוק ולהירגע משום שרוב העכבישים בישראל, אינם מזיקים ואינם ערסיים וגם יחסית קל מאוד לטפל בבעיה ולסלק אותם מהבית. לפני שנדבר על איך מרחיקים עכבישים מהבית באמצעות הדברת עכבישים, הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת.

מדוע העכבישים מופיעים אצלנו בבית?

ובכן, בדרך כלל העכבישים מחפשים מקומות חשוכים, סגורים וחמימים במטרה להתרבות בהם. אזורים כמו מיטות, משקופים ושאר מסתורים הם אופטימליים עבורם ולכן חשוב לשמור על רמה גבוהה של ניקיון והיגיינה באזורים אלו.

בנוסף, מומלץ שלא לאגור חפצים בכל מיני מקומות ולהניח אחד על השני, שכן גם אזורים אלה הם נועדו לפורענות.  הדרך שבה העכבישים מגיעים אלינו הביתה היא מהחלון. בתקופת המעבר, כאשר הקיץ נגמר והחורף מתחיל, זה בדיוק השלב שבו העכבישים מנסים לעבור מהחלק החיצוני של הבית, לחלק הפנימי כדי להתחמם. אם אתם אוהבים הרבה אוויר, כדאי לכם להיעזר ברשתות במטרה למנוע כניסה שלהם.

סובלים מעכבישים? הדברה נגד עכבישים

יש כל מיני שיטות להדברה של עכבישים. דרך אחת היא על ידי ריסוס של כל הבית והדרך השנייה היא לבצע את הריסוס באזורים ספציפיים בהם יש נגיעה של עכבישים. ניתן לבצע את ההדברה באמצעות כימיקלים וחומרים מיוחדים או לבחור בהדברה ירוקה. המחיר להדברת עכבישים לדירה נע בין 250-600 שקלים, תלוי בגודל הדירה כמובן והדברת עכבישים בבית פרטי עולה בין 300-1,000 שקלים, שוב בהתאם לגודל החללים הזקוקים להדברה.

איך בוחרים מדביר עכבישים?

הדרך הטובה ביותר לבחור מדביר נגד עכבישים היא בעזרת המלצות דרך אנשים שאתם מכירים כמו שכנים, חברים או בני משפחה. במידה ולא הצלחתם לאתר מדביר מקצועי בדרך זו, כדאי להיעזר ברשת האינטרנט, להקיש בגוגל מדביר עכבישים מקצועיאו הדברת עכבישיםוכך לאתר מדביר העובד באזור המגורים שלכם. בדקו שאכן מדובר בחברה מקצועית ומנוסה בתחום כדי שתוכלו להיפטר מהעכבישים המטרידים אחת ולתמיד.

הדברה נגד עכבישים

contact us

רחובות

יעקב 35 שרה אדל ינאי

P: 072-3921833
F:

הייתה לי בעיית עכברים בבית וניסיתי עם מלכודות שלי לתפוס אותם עד שהתייאשתי וצוות תיק תק הדברות טיפל בבעיה שלי...