הדברות עכבישים
הדברות נגד עכבישים

אנשים רבים סובלים ממכת עכבישים בתוך הבית ובחלק החיצוני שלו. בשונה מחרקים וזוחלים אחרים, איתם ניתן להתמודד עם כל מיני חומרים שנמכרים בשווקים ובחנויות כמו ריסוס נגד גוקים או נמלים, מעכבישים מאוד קשה להיפטר. לפני שנספר לכם על סוגים של הדברות עכבישים, כדאי קודם כל להירגע ולזכור שלא כל סוגי העכבישים בישראל נחשבים למסוכנים. רק אלמנה שחורה וששן חום נחשבים לערסיים.

סוגים שונים של הדברות נגד עכבישים

קיימים כמה סוגים של הדברות נגד עכבישים . הסוג הראשון הוא הדברה באמצעות כימיקלים וחומרים מסוכנים. הדברה זו פחות מומלצת, משום שחלק מהחומרים רעילים, בעיקר אם יש לכם תינוקות, ילדים קטנים או בעלי חיים. היום, באמצעות כל מיני חידושים, ניתן לבצע הדברת עכבישים באמצעות חומרים ירוקים וידידותיים לסביבה ועדיין להרחיק את העכבישים מכל האזורים בהם הם נמצאים. דרך נוספת היא לבצע הדברה בשיטת עשה זאת בעצמך, אבל במקרה שמדובר במכת עכבישים, פתרון זה יהיה זמני בלבד וכנראה שלא יתפוס לטווח הארוך.

דברים חשובים שכדאי לדעת  בנוגע לעכבישים ולהדברה שלהם:

  1. לא תמיד חומר הריסוס או ההדברה יספיק, כדי להיפטר מהעכבישים, חייב להתקיים מגע ישיר בין החומר לבין העכבישים
  2. עכבישים לא מתעניינים בבני אדם והם ניזונים מטרף של חרקים קטנים. לרוב הם יימצאו בבתים פרטיים הקרובים אל הקרקע ולא בדירות מגורים.
  3. לעכבישים יש נטייה להסתתר בחריצים קטנטנים, מאחורי מדפים, באזורים של משקופי דלתות ובמקומות חשוכים המספקים להם מענה למסתור ויכולת לבנות את קורי העכביש.

איך בוחרים מדביר עכבישים?

היום יש המון סוגים של פתרונות והדברות נגד מזיקים. כאשר אתם בוחרים מדביר או חברה המבצעת תהליך של הדברה נגד עכבישים, ודאו כי אכן מדובר בהדברה ספיציפית למטרה זו ולא בהדברה כללית. וודאו שמדובר במדביר מוסמך, עם ניסיון בתחום אשר יספק לכם את כל המידע לגבי תהליך ההדברה מראש. מומלץ לבדוק ברשת האינטרנט לגבי מדביר עכבישים מומלץ ואפילו אם לכם מספיק זמן ואנרגיה, להשוות בין 2-3 מדבירים ורק אז לקבל החלטה.

הדברות נגד עכבישים

contact us

רחובות

יעקב 35 שרה אדל ינאי

P: 072-3921833
F:

הייתה לי בעיית עכברים בבית וניסיתי עם מלכודות שלי לתפוס אותם עד שהתייאשתי וצוות תיק תק הדברות טיפל בבעיה שלי...