הדברת נמלים
הדברת נמלים

נמלים ממוקמות בכל רחבי העולם והן הרסניות למזון ולרכוש. הן יכולות גם להביא איתם מחלות וסיכונים בריאותיים לתוך הבית. בחלקים מסוימים של העולם נמלים יכולות אפילו לעקוץ ולהיות מסוכנות מאוד.

הצעד הראשון בחיסול הנגיף בביתך הוא לזהות את מינם של הנמלים. לא כל הנמלים נוצרו שווים; ולכן הבנת הביולוגיה שלהן ואת ההבדלים הספציפיים בינהם, היא קריטית על מנת לפתח את אסטרטגיית שליטה נאותה כדי להיפטר מהנמלים בבית שלך. רוב השיטות “עשה זאת בעצמך” בדרך כלל אינם יעילים. המומחים ב”מערב מדביר” יכולים לעזור לך עם בקרת הנמלים ולהמליץ לך ​​על הפתרון הטוב ביותר עבור בעיית הנמלים שלך.

בקש עוד היום פגישה כדי להגן על הנכס שלך מנמלים. התקשר למומחה מדביר מתיק תק הדברות

 

נזקים לרכוש וסכנות בריאותיות

 

רוב הזמן הנמלים הן רק מטרד, אבל הם יכולים לזהם מזון. פשיטה מלאה יכולה להרוס מזון בבית שלך, ובנוסף יכולה להרוס גם יבולים ומזון לבעלי חיים וזה יכול להזיק לבעלי החיים שלך.

נמלים כמו נמלי אש בדרך כלל נוהגות להגדיר את הקנים שלהם בחוץ, אבל אם מפריעים להן הן יכולות לעקוץ ולגרום לסיכון בריאותי. נמלים נגריות למשל יכולות להרוס עץ ולהחליש את המבנים בבית שלך, אשר יכול להוביל לתיקונים נזקים יקר.

 

המומחים של “תיק תק הדברות”

 

מומחה תיק תק הדברות יודע איך להיפטר מנמלים . המדבירים שלנו מורשי המדינה מיומנים בלחפש את הקנים ויודעים איך לזהות את המינים של הנמלים. כל מין יכול לקבוע את הטיפול הנכון, מה שהופך את זה לקריטי וכדאי לגייס את העזרה של אחד ממומחי ההדברה שלנו.

מומחי הנמלים שלנו עובדים איתך, דנים בבעיית הנמלים בבית שלך ועוקבים אחר מקור הפשיטה. אנו מוצאים את הקן, מסירים אותו ומונעים סיכוי לביקורים חוזרים. המומחים שלנו יודעים איך לאתר את הנמלים בחזרה לנקודת הגישה שלהם ולחסום אותם.

 

הכר את סוגי הנמלים

 

ישנם מינים רבים של נמלים מפוזרים ברחבי העולם. מין הנמלה הנפוץ ביותר בארה”ב כולל:

נמלים נגריות – הנמלים האלה לא אוכלות עץ, אבל הן אוהבות לחיות בו. הם מתאחדים פנימה ומקימים קנים משוכללים שיכולים לפגוע באופן משמעותי במבנים מעץ.

נמלי אש – אלה נמלים אדומות קטנות שיכולות ליצור נחילים ענקיים כאשר הקן מופרע או נהרס. הנמלי אש האדומות הם אחד מהמינים בצפון אמריקה שיכול לעקוץ וזה יכול להיות די כואב.

נמלים ארגנטיניות – שנמצאות בעיקר בדרום אמריקה, נמלים אלה אוהבות לאכול סוכר וכל דבר מתוק. ברגע שהם נכנסים לבית שלך הם יניחו שבילים כדי למשוך את שאר הכוורת להיכנס לבית ולקחת מזון, במיוחד כל דבר מתוק.

נמלי בולדוג – נמצאת בעיקר באוסטרליה. נמלי בולדוג מפורסמים בשל תוקפנותם ועקיצותיהם המכאיבות. הם אחראים על נסיעות רבות לבית החולים ואפילו כמה מקרי מוות.

נמלי פרעה – נמלה אשר נמצאה באפריקה שבאמת אוהבת ליצור קנים בתוך הבית. הם מתרבים מהר ויכולים לפוצץ בניין משרדים שלם בתוך שבועות. הם אוכלים כמעט כל סוג של מזון, והם אוהבים אפילו להרוס בדים כמו משי וצלופן.

נמלי גנבים – נמלים אלה אוהבות לאכול חלבונים כמו בשר, דם, שומנים, חרקים אחרים וכו ‘. ברגע שהם מגיעים לבית, קשה למצוא אותם כי הם קטנים מאוד, כלומר הם יכולים גם להיכנס לאזורים שנמלים אחרות לא יכולות להגיע לשם כדי למצוא מזון.

 

מנע מנמלים לחזור

 

ניתן למנוע חזרה של נמלים באמצעות מספר שיטות:

  • אחסן מזון במכליות בטוחות ומאובטחות.

 

  • לטאטא אוכל ולכלוך.

 

  • הסר מזון לחיות מחמד שאינו בשימוש.

 

  • אטום את נקודות הגישה ואת החורים.

 

  • לנקות מזון נוזלי נשפך.

 

עובדות על נמלים

 

נמלים נמצאות על כמעט כל כדור הארץ. רק באנטארקטיקה וכמה איים לא מזמינים אין נמלים.

נמלים קיימות כ-130 מיליון שנים ודוגמאות לעברם נמצאו בענברים מאותו הזמן.

נמלים הן חלק ממשפחת “הנמליים”, והן קשורות לצרעות ולדבורים.

ישנם כ 12,500 מינים מזוהים של נמלים וכמה מומחים מניחים כי ייתכן שיש בערך 22,000 מינים על פני כדור הארץ.

לנמלים יש שלדים אשר הופכים את גופםלחזק מאוד. זה מאפשר להם לשאת פעמים רבות את משקל גופם, גם כאשר הם הולכים במהופך.

ההערכה היא כי המשקל הכולל של כל הנמלים בעולם יהיה שווה את המשקל של כל בני האדם על פני כדור הארץ!

 

contact us

רחובות

יעקב 35 שרה אדל ינאי

P: 072-3921833
F:

אני ממליצה על תיק תק הדברות שעשו עבודה איכותית ומקצועית במשרד שלנו יישר כח!!!...