הדברה זבובים
הדברה זבובים

כיצד ומדוע יש צורך להדביר זבובים?

מדוע יש צורך להדביר זבובים?

עוד לפני שנדבר על השיטות של הדברה זבובים ,  צריך להבין למה בכלל חשוב להדביר אותם. אולי זה יפתיע אתכם אך בסופו של דבר הזבובים פשוט מעצבנים. הם יכולים כמובן להיכנס לאוכל וליצור זיהומים אך העילה הראשית ולעתים היחידה לרצון להדביר אותם היא שהם פשוט מציקים בהתעופפות שלהם. לא נעים להיות בבית מלא זבובים, בטח לא נעים להיות בעסק מלא זבובים על אחת כמה וכמה אם מדובר בעסק מענף המזון. הזבובים יכולים להיות מטרד קשה מאוד ולעתים לא לאפשר לכם אפילו לשבת בנחת. הבשורה הטובה היא שיש דרכים יעילות ופשוטות להדביר אותם.

כיצד ניתן להדביר זבובים?

הדברת זבובים מתאפשרת בכמה שיטות כאשר יש שיטה אחת פופולרית מאוד והיא יעילה למעופפים אחרים באותה מידה, כמו למשל יתושים או ברחשים. השיטה הזו אולי תהיה מוכרת לכם כי כולם משתמשים בה גם בבית, זהו מכשיר חשמלי שמחשמל את המזיקים. העוצמה של המתח מספיק חזקה כדי להרוג את הזבובים אך לא כדי לחשמל בני אדם מה גם שיהיה קשה לגעת בחשמל דרך מנגנוני הביטחון. יש עוד שיטות כמו מלכודות דבק שלוכדות את הזבובים על ידי הדבקתם, או דליים שנתלים בדרך כלל ולוכדות את הזבובים אחרי שאלו נכנסים לתוכם, כיוון שיש בהם רעל.

האם יש דרכים הדברה טבעיות?

כיש גם אפשרות להדביר טבעית את הזבובים כמו למשל לפזר חומרים שיוצרים ריח חזק מאוד בבית, בעיקר באזורים בהם הזבובים מציקים כמו למשל ליד מקורות מזון במטבח וכולי. עם זאת שיטות אלו לא נוחלות הצלחה גדולה ושיטה טובה יותר היא פשוט לשים רשתות בחלונות הבית. עוד שיטה יעילה למיגור הזבובים מגינות וחצרות, היא לתלות שקית מים. כאשר הזבוב יגיע לשקית המים הוא יעוף משם למקום אחר כי הוא יראה את עצמו גדול יותר וייבהל, אך יש לציין כי גם שיטה זו לא תמיד כל כך מוצלחת. הדבר הכי נכון היא ייעוץ עם מדביר והוא כבר יחשוף לכם מלכודות שאפשר להניח לבד.

 הדברה זבובים

0/5 (0 Reviews)
contact us

רחובות

יעקב 35 שרה אדל ינאי

P: 072-3921833
F:

הייתה לי בעיית עכברים בבית וניסיתי עם מלכודות שלי לתפוס אותם עד שהתייאשתי וצוות תיק תק הדברות טיפל בבעיה שלי...

להתקשר