הדברה חולדות
הדברת חולדות

אם הופיעו אצלכם חולדות בבית אתם חייבים לבצע הדברה כמה שיותר מהר. אחרי הדברה חולדות לא יהיו בבית שלכם יותר אך חשוב לזכור שכל שיטת הדברה תהיה יעילה במידה אחרת. זה הזמן להבין כיצד אפשר למנוע את הופעת החולדות וגם מהן שיטות ההדברה הנפוצות למיגורן.

הדברה שכוללת שימוש ברעלים

הדברת חולדות יכולה לכלול שימוש ברעלים שבדרך כלל יהיו חזקים מאוד, ולכן הם גם מסוכנים יותר מרעלים שמפזרים למזיקים אחרים כמו נמלים או תיקנים. בדרך כלל הרעלים מפוזרים בשיטה של ריסוס או הנחת פיתיונות אך ריסוס לא יהיה יעיל כנגד החולדות ולכן יש לפזר פיתיונות. החולדה תאכל את הפיתיון ותמות זמן קצר לאחר מכן וכל מה שאתם צריכים לעשות לאחר מכן זה לקחת את הגופה שלה ולזרוק אותה במקום רחוק לפני שהיא מרקיבה. חשוב לזכור כי הפיתיונות יכולים להיאכל גם על ידי חיות מחמד וזה מסוכן מאוד.

הדברה שכוללת בעיקר מלכודות

ההדברה יכולה לכלול גם מלכודות אך שיטה זו לא תמיד תהיה יעילה, בעיקר אם מבצעים אותה לבד. חשוב לזכור שחולדות נחשבות למזיק יחסית חכם ולכן אתם לא יכולים להניח את המלכודת סתם כך ולצפות שהחולדה פשוט תיכנס ותילכד. יש להניח פיתיון שהחולדה אוהבת כמו למשל גבינה או מזון אחר, ולשים אותה במקום שבו החולדה כנראה תעבור, כמו למשל ליד תעלות חשמל בהן החולדות אוהבות להיכנס ולעבור ממקום למקום. המלכודות מגוונות מאוד: יש מלכודות שמדביקות את החולדה אל המשטח, יש מלכודות כלוב שננעלות מיד כשהחולדה נכנסת, יש מלכודות שמועכות אותה וכולי.

האם אפשר למנוע את הופעתן?

טיפול בחולדות ומניעת הופעת החולדות הם שני דברים  שונים ובדרך כלל תסתכם ברמת תברואה גבוהה יותר בבית. אם אתם לא רוצים שהחולדות יגיעו אל ביתכם תדאגו להדביר את החלקים החיצוניים לקראת הקיץ אך בעיקר תצטרכו לדאוג שלא יהיו פירורי מזון מפוזרים בבית או בחצר וכמובן גם לא מזון חשוף. זו הסיבה שהחולדות מגיעות מלכתחילה ואם לא תהיה להן סיבה להגיע הן פשוט לא יגיעו. זה נשמע כל כך פשוט אך זה כך, ובכל מקרה צריך לזכור שלא הכל בטוח ולכל מקרה שהחולדה מופיעה, תזמינו מדביר במהירות.

הדברת חולדות

0/5 (0 Reviews)
contact us

רחובות

יעקב 35 שרה אדל ינאי

P: 072-3921833
F:

אני ממליצה על תיק תק הדברות שעשו עבודה איכותית ומקצועית במשרד שלנו יישר כח!!!...

להתקשר