הדברת נמלים ללא ריח במרכז

הדברת נמלים יכולה להיות פשוטה מאוד אך חשוב להכיר את הסכנות שיש לה. מעבר לכך שמדובר בחומרים כימיים שיכולים לגרום להרעלה של ילדים קטנים, תינוקות וחיות מחמד, יש עוד כמה תופעות לוואי שממש לא יאהבו. אחת מהתופעות הללו הוא הריח הנורא שייצא מחומרי ההדברה.

הריח יכול לשגע אתכם

הריח של חומרי ההדברה יכול להטריף אתכם לחלוטין. יש אנשים שחושבים שמדובר על ריח שאפשר לסבול, אולי אפילו ריח חולף, כזה שאפשר להתרגל אליו די מהר. לא רק שהריח הזה לא חולף במהרה, אתם גם תזכרו אותו לאורך זמן רב. חשוב לזכור כי הריח יכול להיות רע במיוחד כאשר תרצו לאכול או שתצאו מהמקלחת ותרצו להרגיש אווירה נעימה ונקייה. אמנם הריח הזה בסופו של דבר מעיד שהחומרים שבהם השתמש המדביר באמת פועלים והם חזקים אך הוא יכול להוציא אתכם מדעתכם. האם יש לכך פתרון?

כיצד מטפלים מהריח?

  • כדי להיפטר מהריח אתם יכולים להשתמש בחומרי ריח חזקים אחרים. תצטרכו לברר זאת עם המדביר אך למעשה אין כל סיבה שלא תשטפו את הבית ותשתמשו בחומרים כמו למשל אקונומיקה.
  • אפשר להיפטר מהריח בשיטה הרבה יותר טובה – הוא פשוט לא יהיה בבית מלכתחילה. כדי לעשות זאת תצטרכו להדביר את הבית הדברה ירוקה, שהיא הדברת נמלים ללא ריח חזק של חומרי הדברה כימיים.

יש ריחות שירחיקו נמלים

יכול להיות שהדברת נמלים ללא ריח נשמעת לכם כמו רעיון טוב אך אולי תפתרו את הבעיה בלי הדברה בכלל? יותר מכך, לא רק שתוכלו לפתור את הבעיה ללא חומרי הדברה, תוכלו גם להשתמש בחומרים נעימים מאוד שיעניקו ריח טוב. למשל, יש הדברה טבעית שהיא אינה הדברה ירוקה כמו שציינו לעיל אלא משתמשים בה בחומרים שיש לכם כבר בבית כמו למשל סודה לשתייה או פרחים מסוימים. למשל, צמח מנטה יכול להרחיק את הנמלים, לצמח נענע יש ריח דומיננטי מאוד, פיזור של לבנדר יכול לעזור וכן הלאה. ריחות אלו יכולים להרחיק את הנמלים וכל מה שתצטרכו לעשות זה לשים אותם ליד החלון.

הדברת נמלים ללא ריח

0/5 (0 Reviews)
contact us

רחובות

יעקב 35 שרה אדל ינאי

P: 072-3921833
F:

אני ממליצה על תיק תק הדברות שעשו עבודה איכותית ומקצועית במשרד שלנו יישר כח!!!...

להתקשר