הדברת נמלים וג’וקים במרכז
הדברת נמלים וג'וקים במרכז

לא קל לראות תיקן בבית בלי להיבהל ולהילחץ, וגם לא נמלים שנתפשות כפחות מזיקות. מאמר זה ירגיע אתכם עם מידע חשוב.

כיצד מדבירים נמלים ותיקנים במרכז?

הדברת נמלים וג’וקים במרכז יכולה להתבצע בכמה שיטות כאשר יש אפשרות לבצע אותה גם באופן עצמאי. ההדברה העצמאית תהיה הרבה פחות טובה מהדברות מקצועיות אך היא זולה יותר ולדעת רבים גם נוחה יותר, בלי צורך לבצע סקר שוק לבחירת מדביר ולהמתין לו שיגיע. יש אפשרות להדביר את התיקנים והנמלים באמצעים שונים כמו למשל ריסוס, פיתיונות ואפילו ג’ל שיגרום להם להידבק, והכל תלוי בבחירה שלכם. הבחירה שלכם מושפעת מתקציב ומחומרת המצב בפועל, כי לא תמיד מדובר על מצב עגום שבו אוכלוסיית המזיקים גדולה מאוד.

מי הסובל העיקרי ממזיקים?

יש אנשים שסובלים מנמלים ומג’וקים הרבה יותר והם אנשים שגרים בדירות קרקע. אנשים שגרים בדירות קרקע יכולים למצוא את עצמם מוקפים בתיקנים בעיקר כאשר הם לא ישמרו על היגיינה ולא ידאגו לרשתות לחלונות. התיקנים והנמלים נכנסים לדירה שלכם כדי למצוא מחסה, בעיקר נגד מזג האוויר ובעיקר נגד החום, אך גם כדי למצוא מזון. מעבר לפאניקה שהם מכניסים לבית הם יכולים ליצור מפגע תברואתי רציני, בעיקר כאשר יגיעו אל המזון שלכם. מיש גר במרתף או שנמצא ליד אזור של פחי זבל, או שיש ביוב פתוח בגלל שיש סתימה בצינור, יצטרך בדחיפות הדברת נמלים וג’וקים במרכז.

מתי כדאי לבצע את ההדברה?

הדברת נמלים וג’וקים במרכז צריכה להתבצע לקראת הקיץ. אמנם יש לא מעט מזיקים גם בחודשי החורף אך בסופו של דבר בקיץ הם יחפשו מקום קריר להיות בו והם ימצאו את המזגן בבית שלכם. כדאי לבצע את ההדברה בחודשי האביב ואם אתם כבר מקנים את הבית לקראת פסח, כדאי לבצע הדברה לפני כן. זהו המועד הכי טוב לביצוע הפעולות הללו כאשר כדאי לבצע אותן ר עם מדביר מוסמך ומנוסה. חשוב גם לבדוק את האמינות שלו וזאת לא רק על ידי המלצות שתקבלו עליו ברשת, אלא גם על ידי האחריות שהוא יעניק לכם. כך תוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות.

הדברת נמלים וג'וקים במרכז

0/5 (0 Reviews)
contact us

רחובות

יעקב 35 שרה אדל ינאי

P: 072-3921833
F:

אני ממליצה על תיק תק הדברות שעשו עבודה איכותית ומקצועית במשרד שלנו יישר כח!!!...

להתקשר