הדברת נמלים קטנות
הדברת נמלים קטנות

הדברת נמלים קטנות תהיה בעייתית לא פחות מהדברת תיקנים. יש צורך להבין מה היקף הבעיה, באיזה סוג נמלים מדובר ומה השיטה הכי טובה למגר אותן לחלוטין. זה הזמן להבין כיצד מתבצעת הדברת נמלים כזו, מה היא בכלל וכמובן כמה היא עולה.

מהי הדברת נמלים קטנה?

הדברת נמלים קטנות היא למעשה הדברה של נמלים בהיקף קטן. מדובר על אוכלוסיית נמלים קטנה יחסית כאשר צריך לזכור שלמרות שמדובר במספר קטן של נמלים, הן ימשיכו להתרבות. כל עוד לא תדבירו אותן הם ימצאו עוד מזון ובסופו של דבר הבעיה תגדל בסדרה הנדסית שתכפיל את עצמה עוד ועוד. הדברה כזו יכולה להתבצע על ידי מדביר מזיקים מקצועי, כאשר הדברה כזו לא יכולה לסבול זלזול או שאננות מצד של אף אחד. מי שמזלזל בכמות נמלים קטנה ומדביר ברשלנות בסוף ימצא את עצמו עם אוכלוסיית נמלים ענקית שיכולה להגיע למאגרי מזון בבית ולהרוס את איכות החיים שלכם.

כמה עולה הדברה קטנה?

הדברת נמלים קטנות עולה בין 250 ועד 400 שקלים בממוצע. אין סיבה שההדברה תעלה יותר, אלא אם כן תזמינו מדביר בשעות לא מקובלות או ביום מנוחה מה שגם ככה נדיר שקורה. הדברת נמלים קטנה לא תמיד תתייחס לכמות הנמלים אלא לגודל הנמלים וזהו הבדל חשוב מאוד. יש נמלים קטנות מאוד שקשה מאוד לראות, אך כאשר הן הולכות ביחד אפשר לראות אותן די בקלות ואפילו להבין את עוצמתם. הן יכולות להרוג תיקן ולאכול אותו ללא רחמים במשך שעות רבות. הדברה של נמלים כאלו שווה את המחיר כי היא מעלה את איכות החיים שלכם בחזרה.

האם אפשר לבצעה אותה לבד?

אם יש לכם זמן ללכת ולקנות חומרי הדברה כדי להדביר את הנמלים, אתם יכולים לנסות. בסופו של דבר הנמלים יכולות להיות מעיקות מאוד עד כדי כך שתרססו בכל עבר אך חשוב להבין שזה לא באמת יעזור. יש לרסס את הנמלים בחוכמה וגם אם החלטתם להניח פיתיונות, חשוב להניח אותם במקום הנכון, בגודל הנכון וכמובן להבין מה הסכנות האפשריות בכך.

הדברת נמלים קטנות

0/5 (0 Reviews)
contact us

רחובות

יעקב 35 שרה אדל ינאי

P: 072-3921833
F:

הייתה לי בעיית עכברים בבית וניסיתי עם מלכודות שלי לתפוס אותם עד שהתייאשתי וצוות תיק תק הדברות טיפל בבעיה שלי...

להתקשר